Передача показників газового лічильника Черкасигаз

Відповіді на питання користувачів

Служба з технічного обслуговування та ремонту засобів вимірювальної техніки

Начальник – Ахмедов Алі Абдулалиович

 

Основними завданнями служби з технічного обслуговування та ремонту засобів вимірювальної техніки (ЗВТ) є:

  1. Забезпечення своєчасного, якісного ремонту та організації робіт, пов’язаних з повіркою лічильників газу, які знаходяться в експлуатації у споживачів природного газу і підлягають періодичній, позачерговій, експертній повірці згідно до нормативних документів.
  2. Роботи, пов’язані з повіркою, виконуються згідно затверджених графіків та заяв споживачів газу.
  3. Виконання ремонту і технічного обслуговування лічильників газу в умовах лабораторій служби з технічного обслуговування та ремонту ЗВТ, а також із залученням заводів виробників.
  4. Приймання та реєстрація заявок від споживачів для організації проведення експертизи, підготовки до повірки, повірки та ремонту лічильників газу.
  5. Оформлення відповідної документації на виконання робіт, пов’язаних з повіркою, експертизою та ремонтом лічильників газу.
  6. Роботи, пов’язані з повіркою, в ході яких виявлені порушення споживачем правил експлуатації лічильників, або втручання в їх роботу чи конструкцію; роботи по обслуговуванню лічильників (позачергова повірка, ремонт у міжповірочному інтервалі, експертиза лічильників, тощо), а також повірка та ремонт лічильників газу за заявами споживача, виконуються службою з технічного обслуговування та ремонту ЗВТ за рахунок споживача.
  7. Безкоштовне надання консультативних та інформаційних послуг, щодо повірки та ремонту лічильників газу.
Якщо ви почули запах газу у вашій оселі – негайно телефонуйте 104

Як встановити лічильник?

Відповіді у розділі "Довідник"

Для перегляду документів, має бути встановлений Adobe Reader