Передача показників газового лічильника Черкасигаз

На роботу потрібні:

1. Інженер з технічного нагляду за будівництвом систем газопостачання.

Режим роботи: 5-денний робочий тиждень, можливі відрядження, фізичні навантаження.

Вимоги до кандидатів: повна вища освіта. Спеціальність: теплогазопостачання. Кваліфікація: інженер. Досвід роботи від 3 років. Завдання та обов'язки: знання будівельних норм та законодавчих актів з питань газопостачання, здійснення технагляду за будівництвом систем газопостачання.

З метою працевлаштування звертатись за адресою: м. Черкаси, вул. М. Залізняка (Громова), 142, тел.: 71-19-82 відділ кадрів.

2. Майстер газового господарства.

Режим роботи: робота в с. Червона Слобода, с. Білозір"я. Зайнятість повний робочий день. Матеріальна відповідальність.

Вимоги до кандидатів: повна вища освіта. Спеціальність: теплогазопостачання або інженерно-технічного напрямку, досвід роботи на керівних посадах від 1 року. Завдання та обов'язки: організація роботи підпорядкованих працівників, розроблення та забезпечення дотримання графіків обслуговування газопроводів, проведення газонебезпечних робіт, технагляд за виконанням будівельно-монтажних робіт газопроводів, ремонт газопроводів, ведення експлуатаційно-технічної документації тощо. Звертатися за тел.: 30−42−10, 30−41−10, 30−40−89.

3. Слюсар газового господарства.

Без вимог до освіти та стажу роботи. Режим роботи: зайнятість повний робочий день, робота в м. Черкаси, с. Червона Слобода, с. Степанки, с. Білозір"я, с. Руська Поляна, с. Геронимівка, с. Хутори. Завдання та обов'язки: технічне обслуговування та ремонт зовнішніх і внутрішніх газопроводів, газових приладів, газорегуляторних пунктів та установок та ін. газового обладнання. Звертатися за тел.: 30−42−10, 30−41−10, 30−40−89 (для роботи в районі) або за тел.: 71-17-52, 71-17-68 (для роботи в м.Черкаси).

Якщо ви почули запах газу у вашій оселі – негайно телефонуйте 104

Як встановити лічильник?

Відповіді у розділі "Довідник"

Для перегляду документів, має бути встановлений Adobe Reader